School voor Profetie (deel 1)
Vrijdag 27 en Zaterdag 28 februari 2026 | Zuidwolde (Drenthe)
Toerusting, training, connectie en activatie
We geven al 10 jaar de Profetenschool door heel Nederland, maar dit jaar zijn we voor het eerst in Drenthe! En door de jaren heen is het alleen maar krachtiger, mooier en dieper geworden. We kijken er, ook zó naar uit om jullie te ontmoeten. Twee dagen lang nemen we je mee in een diepe reis van groei, profetie en beweging met de Heilige Geest.
In deze twee dagen ga je niet alleen luisteren… je gaat meedoen. Je wordt volledig toegerust om te wandelen in de profetische gave en bediening die God óók aan jou heeft toevertrouwd. We onderwijzen, motiveren en activeren vanuit het Woord van God. En we doen dat met overtuiging, want profeteren is niet optioneel… het is een opdracht aan iedere gelovige:
‘Jaag de liefde na en streef naar de geestelijke gaven , en vooral daarnaar dat u mag profeteren. ‘ 1 Korinthe 14:1
We wisselen diepgaande Bijbelse principes af met eenvoudige oefeningen, groepsopdrachten, praktijkmomenten en krachtige tijd van bediening. Jij wordt niet alleen geïnspireerd… je wordt geactiveerd. Er is volop ruimte voor vragen, interactie, en voor persoonlijke profetische bediening over de deelnemers.
De datums en het programma
- Vrijdag 11 april 2025 – 10:30 – 21:00 uur
- Zaterdag 12 april 2025 – 10:30 – 16:00 uur
Vrijdag 11 April
10.30 – 12.00 | Worship, Onderwijs, bediening, activatie
12.00 – 13.30 | Pauze
13.30 – 15.00 | Worship, Onderwijs, bediening, activatie
15.00 – 15.30 | Pauze
15.30 – 17.00 | Worship, Onderwijs, bediening, activatie
17.00 – 19.00 | Pauze
19.00 – 21.00 | Worship, Onderwijs, bediening, activatie
Zaterdag 12 April
10.30 – 12.30 | Worship, Onderwijs, bediening, activatie
12.30 – 14.00 | Pauze
14.00 – 15.00 | Worship, Onderwijs, bediening, activatie
15.00 – 15.30 | Pauze
15.30 – 16.30 | Worship, Onderwijs, bediening, activatie
Welke onderwerpen
Tijdens de profetische school komen de volgende onderwerpen aan bod;
- Geroepen om te profeteren?
- Zichtbaar durven worden
- Een ‘gezond’ profetisch karakter
- Een ‘gezonde’ profetische cultuur
- De verschillende manier waarop mensen Gods stem ‘verstaan’
- Het ontvangen van profetische woorden
- Het doorgeven van profetische woorden
- Het verschil tussen Oude en Nieuw Testamentische profetie
- Het verschil tussen de gave van profetie of bediening van profeet
- De gave om te onderscheiden
- Toetsen van profetische woorden
- Je profetische filters en persoonlijke kernwaarden
- Hoe maak je gebruik van je profetische gave
- Overdracht en activatie van de profetisch gave door handoplegging
- Activatie en oefenen met de profetische gave
Voor wie is deze training bedoeld?
- Als je Gods stem (beter) wilt leren verstaan en vertolken
- Voor iedereen die zich wil ontwikkelen in de profetische gave of bediening
- Voor profetische mensen die hun gave effectiever willen leren gebruiken
- Voor gemeenteleiders die het profetische willen ontwaken/ontwikkelen in hun eigen gemeente
De kosten van deze school
– De kosten voor deze training zijn eenmalig € 89,- per persoon
– Deze kosten kunnen ook worden voldaan in 4 maandelijkse termijnen van € 23,50
– Ben je ‘vriend van I AM Loved‘ voer dan je kortingscode in voor 20% korting extra.
– Echtparen (en huisgenoten) die de school samen gaan volgen krijgen een korting van 20%, gebruik IAMECHTPAAR als kortingscode voor de verrekening van de korting. Let op apart aanmelden.
Kosten bij maandelijkse termijnen zijn iets hoger i.v.m. bankkosten.
Kosten zijn inclusief koffie, thee, water, etc
Als de kosten een probleem zijn is er een optie om je gratis aan te melden. Dit kan per email aan info@iamloved.nl. We willen namelijk graag dat iedereen, die dit verlangen heeft, mee kan doen.
Locatie
Stichting 24/7
Drogtzee 4
7921 RD Zuidwolde
Het team
De school staat onder leiding van Albert en Michelle van der Heide. Samen zijn ze een zeer krachtig apostolisch/ profetisch koppel, die leven met een brandend verlangen om anderen in beweging te zetten ter opbouw van het Koninkrijk van God. Albert en Michelle hebben jarenlange ervaring in de bediening en er zijn vele krachtige getuigenissen van levensveranderende profetische woorden over vele levens, bedrijven en kerkelijke gemeenten. Het grootse deel van het onderwijs wordt door Albert en Michelle gegeven, de andere docenten zijn Lenneke van der Jagt, Juliana Bossenbroek en Linda Roozemond. Tevens is er een team van mentoren, die je zullen begeleiden bij de opdrachten en activaties.

