School of Expression 2025
Toerusting, connectie, herstel, vernieuwing!
De School of Expression is ontstaan vanuit een verlangen om samen in beweging te zijn, zodat het licht wat wij dragen duidelijk gaat schijnen.
Expressie brengt je van de diepten van jouw ziel naar de hoogte van Zijn liefde.
Door de hele bijbel heen vindt je aanwijzingen over hoe wij in onze omgang met God ook juist onze expressie nodig hebben. Deze expressie is onze uiting van dankbaarheid en aanbidding. Maar ook een gebed van ons hart. God geeft ons prachtige, diverse vormen, zodat we vanuit ons hart tot Zijn hart kunnen spreken. Vanuit onze Geest, onze ziel en lichaam gebruiken om ons te uiten naar Hem.
‘En u zult de Heere, uw God, liefhebben met heel uw hart en met heel uw ziel en met heel uw verstand en met heel uw kracht. Dit is het eerste gebod. ‘ Markus 12:30
Vormen als mime, dans en geinspireerd theater kunnen helpen om jezelf te laten kennen en de ander te leren kennen. Bij de School of Expression ligt de focus op het kennen van en gekend worden door God. Door je expressie geef je God de ruimte om Zichzelf kenbaar te maken aan jou. Op een prachtige, eerlijke, ongedwongen en unieke manier! Je zult ontdekken dat in deze setting vele doorbraken zullen komen voor je persoonlijke leven.
De School is opgebouwd uit 7 fundamenten die elke avond een plaats krijgen en worden behandeld.
Verlangen, Verbinding, Vertrouwen, Vrede, Vreugde, Vrijheid, Volheid!
Voor wie is deze school bedoeld?
- Meer creativiteit in en uit je leven wilt laten stromen;
- Je verlangt naar verbondenheid en vrijheid;
- Je jezelf durft uit te dagen om nieuwe dingen boven te laten komen;
- Je vrijer wil leren bewegen in je positie in Christus;
- Wil ontdekken welke gaven en talenten er in je verborgen liggen;
- Wil groeien in diverse fysieke expressievormen;
- Wil ontdekken hoe je uiting kan geven aan datgene wat God op je hart legt.
Het team
De school staat onder leiding van Willem Arnold. Annette de Hoop en Arjenne Malta zullen ook namens I AM Loved een bijdrage leveren. Daarnaast zullen studenten van de I AM Bijbelschool aanwezig zijn als bedieningsteam en ter ondersteuning.
De datums
- Woensdag 24 september 2025
- Woensdag 8 oktober 2025
- Woensdag 5 november 2025
- Woensdag 19 november 2025
- Woensdag 3 december 2025
- Woensdag 17 december 2025
- Woensdag 14 januari 2026
Indeling van de avonden
De avond zullen (ongeveer) de volgende indeling hebben.
19.45 Inloop koffie / Tijd om te connecten
20.00 Inleiding / Bijbels onderwijs
20.20 Workshop / Uitleg
21.00 Uitwerking / Activatie / Bediening
22.00 Einde
De kosten
De kosten zijn € 119,- voor deze 7 avonden. incl. alle materialen, koffie, thee. Je kunt ook kiezen voor het betalen in 4 termijnen van € 31,00
De kosten dekken de huur van de locatie, en de reiskosten van de bedieningen die komen om te onderwijzen en te activeren.
- Vrienden van I AM Loved ontvangen 25% korting, via de bij jou bekende kortingscode.
- Tieners, jongeren en studenten onder de 25 jaar mogen altijd gratis. Gebruik kortingscode WORLDCHANGER
- Wil je deze school in een 4 maandelijkse termijnen betalen dan kan je dat ook, zie het aanmeldformulier.
- Mocht je niet kunnen betalen, maar wel deel willen nemen aan de school dan ben je ook welkom. Stuur dan even een mailtje naar info@iamloved.nl
Locatie Drechtsteden
Patrimonium
Lange Breestraat 26
3311 VK Dordrecht
Parkeren:
Er zijn diverse parkeermogelijkheden op 2 minuten loopafstand, zie bevestigingsmail voor de details.
‘Deep calls to deep at the roar of your waterfalls; all your breakers and your waves have gone over me. By day the Lord commands his steadfast love, and at night his song is with me, a prayer to the God of my life. ‘ Psalm 42:7-8
