Day of Flags & Freedom

Vlaggen, dansen in Gods Woord en in de praktijk!?

Een hele dag met Bijbels onderwijs en praktische training op het gebied van dansen en vlaggen!?

Nog steeds is er niet heel veel aandacht voor deze zeer krachtige vorm(en) van aanbidding. Maar in het woord is er een enorme schat verborgen die wel met elkaar zullen gaan ontdekken. Ook zullen we je helpen om in een geestelijke vrijheid te komen zodat je onbelemmerd kan bewegen. Praktisch gaan we ook aan de slag uiteraard. En dat allemaal in een hele veilige en liefdevolle setting, waar we vanuit het Vaderhart en de aanwezigheid van God met elkaar zullen uitstappen en nieuwe dingen ontdekken.

Moge Hij u overeenkomstig de wens van uw hart geven en al uw voornemens in vervulling doen gaan. Wij zullen juichen over uw heil en de vaandels opheffen in de Naam van onze God.
Psalm 20:5-6

Visie en inhoud van deze cursus.

De visie voor deze cursus is gebaseerd op Psalm 20:5-6. Hier geeft God een open uitnodiging om zegen en overwinning in je leven te ontvangen. Met daarin eigenlijk al een nieuwtestamentische link naar het werk van Jezus. We willen met elkaar in deze school de diepte ontdekken van Gods uitnodiging, door de Bijbel heen. Ook willen we ontdekken wat de verschillende vormen van aanbidding met vlaggen betekenen.

10.15 – 10.30 | Inloop koffie / thee
10.30 – 11.15 | Ochtend 1 | Flag your Victory
11.15 – 11.30 | Pauze 
11.30 – 12.30 | Ochtend 2 | Flag your Freedom
12.30 – 13.30 | Lunchpauze 
14.00 – 14.45 | Middag 1 | Flag your Story
14.45 – 15.15 | Pauze 
15.15 – 16.00 | Middag 2 | Flag His Story

LET OP: Je kunt geen losse delen volgen, omdat er een opbouw in deze dag zit. Als je, je dus inschrijft is het de bedoeling dat je de hele dag aanwezig bent.

Voor wie is deze cursusdag bedoeld?

  • Als je wilt doorbreken in aanbidding met vlag en/of dans
  • Als je wil ontdekken welke schatten er nog hierover verborgen zijn in Gods Woord
  • Als je vrij wilt komen van schuld, schaamte of angst op dit gebied
  • Als je meer van Gods aanwezigheid wil ervaren in deze vorm van aanbidding

Het team

De cursus staat onder leiding van Annette de Hoop samen met Albert en Michelle van der Heide. Annette heeft een krachtige zalving voor aanbidding door dans en vlaggen. Ze is tevens lid van de profetische family van IAM en betrokken bij het geven van de profetische training. Naast spreken en lesgeven op creatieve events en cursussen verkoopt ze, onder de naam Freedom Flaggers, ook deze banieren en profetische vlaggen. Albert en Michelle van der Heide zullen deze dag samen met Annet het onderwijs verzorgen. Albert en Michelle dragen een bediening die zich kenmerkt door radicale echtheid, creativiteit, vrijheid en vreugde binnen de veiligheid van een cultuur van vader- en moederschap. Vanuit het onderwijs wat ze geven zullen ze ook krachtige bedieningsmomenten hebben waarbij je vele doorbraken zult ervaren.

Locatie

Dit event wordt op diverse locaties gegeven. U vindt de actuele planning op deze pagina. Wilt u deze of een van onze andere scholen graag een keer in uw regio, dat doen wij graag in samenwerking met u! Stuur ons dan even een email op info@iamloved.nl

Dag over profetisch vlaggen, dans en aanbidding

Gepland: